Тикет на денот (петок, 16.08.2019)

тикет на денот

Не смееме да се пожалиме од понудата овој викенд кога таа е фантастична, а ни остана да го почекаме уште стартот на Серија А.

Хамбургер – Бохум – Т12+ @ 1.54 во 1xBet

Сигурно е дека домаќините сакаат што порано да ги заборават изминатите две сезони. Прво испаднаа од елитата за прв пат во историјата, а потоа не успеа да се врати во Бундеслигата. Со тоа се докажува дека не е лесно да се игра во Цвајт, а Хамбургер тоа го сфати уште во првото коло од новата сезона кога одвај спаси еден бод на домашен терен. На натпреварите од Бохум паѓаат многу голови, односно на три официјални постигнати се 15 вкупно погодоци. Овде очекуваме домаќините да постигнат најмалку два гола, а коефициентот за тоа во 1xBet изнесува 1.54.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Интер Турку – ХИФК – 1 @ 1.72 во William Hill

Домашниот тим се бори за титула, а во минатото коло ја прекина серијата од четири последователни победи во лигата. Изгубија од незгодниот КуПС кој изигра одлично во квалификациите за ЛЕ. И Интер играше таму, но беше поразен од првото коло од данскиот Бронби. ХИФК е во златната средина, не може многу горе, а опстанокот не му е загрозен. Сепак, мотивот на домаќините е многу поголем и веруваме дека тоа ќе биде пресуден фактор. Типуваме победа за домаќините со квота 1.72 во William Hill.

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Регистрирај се во William Hill

Витесе – Цволе – 1&3+ @ 1.83 во Bet365

Третото коло од холандската Ердвизија ќе биде отворено со натпреварот помеѓу Витесе и Цволе. Екипата овој дуел го дочекуваат со различно расположение. Домаќинот успешно започна и зеде бод од шампионот во првото коло, а потоа славеше на гостувањето кај Вилем. Цволе изгуби во првите две кола и тоа со ист резултат од 3-1. Овде очекуваме доминација на домаќините, па затоа типуваме 1&3+ со квота од 1.83 во Bet365.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet3654.85

Be the first to comment

Leave a Reply