Натпревар со драстичен пад на коефициентот (15.08.2019)

пад на коефициенти

За денес во оваа категорија ви претставуваме интересен натпревар кој ни доаѓа од руската ПФЛ центар лига.

Арарат Москва – Квант – 2 @ 4.65

Почетната вредност за победа на Квант на овој дуел беше 8.00, а во моментов бележи пад од 42% и во Bet365 се плаќа со квота 4.65.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

*Вредностите на коефициентите се од информативен карактер и нашиот портал не сноси апсолутно никаква одговорнсот за евентуален пад на натпреварите*

Be the first to comment

Leave a Reply