Тикет на денот (вторник, 13.08.2019)

тикет на денот

Касно вечерва ќе ги дознаеме 10-те учесници на последното коло од квалфиикациите за ЛШ.

Порто – Краснодар – 1 @ 1.55 вo 1xBet

Португалците направија голема работа во Русија каде што славеа со гол во последната минута. Тоа сега ги става во улога на фаворити за пролаз понатаму, но тоа ќе морааат сами да го потврдат. Краснодар нема што да изгуби и мора да игра за да победи, а со таа тактика ќе остават повеќе простор за домашниот тим. Наш предлог е 1 со коефициент 1.55 во 1xBet.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Kарабаг – АПОЕЛ – 0-2 @ 1.69 во William Hill

Како што стојат работите, првакот на Азебејџан и оваа сезона ќе игра во грпната фаза на еден од европските купови. Во првиот натпревар изигран на Кипар, Карабаг славеше со 2-1 и сега им одговара минимален пораз на домашен терен.  Кипарците комплетно потфрија, а голем проблем во квалификациите за екипата од оваа земја е доцниот почеток на сезоната. За да помине понатаму кипарскиот шампион мора да постигне барем два гола, а против Карабаг тоа ќе биде тешко. Овде предлагаме 0-2 гола со квота од 1.69 во William Hill

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Регистрирај се во William Hill

ЛАСК – Базел – ГГ @ 1.61 во Bet365

И претходно кажавме дека екипата од Линц не треба да се потценува. Тие најавија дека имаат големи амбиции, а тоа го потврдуваат сега. Во првиот натпревар во Швајцарија беа победници на дуелот против Базел, а исто така натпреварот беше доста ефикасен. Базел не знае да игра затворено, па затоа очекуваме „реприза“ од првиот дуел и типуваме ГГ со квота 1.61 во Bet365.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.22

Be the first to comment

Leave a Reply