Тикет на денот (четврток, 08.08.2019)

тикет на денот

Денес на менито ги имаме натпреварите од квалификациите за ЛЕ. Понудата е добра, но сепак треба да бидеме внимателни. Ова е нашиот предлог тикет за денес…

Молде – Арис – 0-2 @ 1.73 во 1xBet

Молде неодамна играше против Чукарички и беше поуспешен во рамките на квалификациите за ЛЕ. Освен тоа, тие се лидери на норвешката табелата и сакаат да ја преземат титулата од Розенборг. Арис до овде стигна преку кипарскиот АЕЛ благодарение на еден гол и тоа во гости. Овде сметаме дека нема да ризикуваат двете екипи, па затоа ви предлагаме мал број голови. Коефициентот за 0-2 гола изнесува 1.73 во 1xBet.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Ријека – Абердин – 1 @ 1.75 во William Hill

Хрватска од наредната сезона ќе има по два претставници во квалификациите за ЛШ. Денес во Ријек им доаѓа Абердин, тим со кој Хрватите можат да се борат, а искрено и се фаворити за пролаз понатаму. Во неделата тие победија на домашен терен против Славен Белупи на домашен терен, а Абердин играше два кола во квалификациите и ги елиминираше РОПС и Чихуру. Овде очекуваме победа за Ријека со коефициент од 1.75 во William Hill

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Регистрирај се во William Hill

Хаугесунд – ПСВ – 3+ @ 1.90 во Bet365

Вицешампионот на Холандија е разочаран од елиминацијата на ЛШ во кој минатата година играше во групната фаза. Тие не успеаа да го победат Базел, па сега „утеха“ ќе бараат во Лига Европа. Норвешкиот Хаугесунд игра со полна пареа во домашното првенство, но тешко дека повторно ќе стигне во Европа. Како и да е, овде очекуваме отворен и ефикасен натпревар, па затоа типуваме 3+. Коефициентот за тоа во Bet365 изнесува 1.90.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 5.75

Be the first to comment

Leave a Reply