Тикет на денот (среда, 31.07.2019)

тикет на денот

Последниот ден од јули е исполнет со натпревари од квалификациите за ЛШ, како и натпревари од пониските германски лиги.

Карабаг – Дандалк – 1 @ 1.57 во 1xBet

Без победник беше завршен првиот дуел во Даблин, но резултатот од 1-1 е во корист на Карабаг за пролаз понатаму. И не само тоа, Карабаг е посериозна екипа за разлика од шампионот на Ирска и се сомневаме дека ќе им попушти на овој натпревар. Ирците два пати изиграа без голови против Летонците, а второто коло го поминаа благодарение на пеналите. Овде предлагаме кец со кеофициент од 1.57 во 1xBet.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Копенхаген – ТНС – Т13+ @ 1.66 во William Hill

Данскиот состав ќе биде доста ослбаен во вториот натпревар со Велшаните, но цела работа ја завршија на гостувањето кога славеа со 2-0. Најверојатно во наредното коло ќе ги пречека тимот од Белград, Црвена Звезда, кој е многу потежок ривал за разлика од ТНС. Овде очекуваме комплетна доминација на домаќинот, а коефициентот за тоа во William Hill изнесува 1.66.

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Регистрирај се во William Hill

Дуизбург – Минстер – ГГ @ 1.66 во Bet365

Германските третолигаши стигнаа веќе до третото коло, а во Дуизбург е се игра дерби на колото. Домаќинот испадна од Цвајт минатата сезона и сигурно дека сака експресно да се врати таму каде што припаѓа. Почнаа одлично, но во последното коло беа поразени од Инголштад. Минстер во првата рунда играа 1-1 на гостувањето кај Минхен1860, а потоа беа сигурни против Јена на домашен терен. Тешко е да се оцени победникот, па ви предлагаме ГГ со коефициент од 1.66 во Bet365.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.33

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*