Традицијата „вели“ голови, а коефициентот е одличен!

традиција

Денес од 19:00 во рамките на 3-то коло од регионалната Баерн лига се сретнуваат екипите на Бухбах и Нинберг 2.

Бухбах се наоѓа на втората позиција и во изминатите две кола има освоено две победи и има вкупно 6 бода.

Нинберг 2 во првото коло претрпе пораз, а потоа запиша и победа, па на тој начин собра 3 бода од вкупно изиграни два натпревари.

Традицијата на овие две екипи укажува на отворен и ефикасен натпревар. Имено, во последните 7 од вкупно 8 натпревари на овие два ривали, пролазен е типот ГГ, па веруваме дека и денес ќе ја продолжат таа традиција.

Наш предлог:

ГГ @ 1.50 во William Hill

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Регистрирај се во William Hill

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*