Тикет на денот (четврток, 11.07.2019)

тикет на денот

Денес на програмата се на птреварите од првото коло на квалификациите за ЛЕ и ќе се игра на 43 стадиони.

Европа – Легија – 2/2 @ 1.72 во 1xBet

Најпознатиот полски клуб тотално ги разочара своите фанови во минатата сезона. Од двојна круна која ја зедоа пред две години, не успеаа да сочуваат ниту еден трофеј. Вo Купот испаднаа рано, но во првенството беа фаворити, но сепак во самиот финиш останаа без него. Европа од Гибралтар е тим кој искрено не може да ги мере силите со овој гигант, па очекуваме лесна победа за домаќинот. Наш предлог е 2/2 со квота од 1.72 во 1xBet.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Бран – Шамрок – 1&T12+ @ 1.56 во William Hill

Норвешкиот Бран го дочекува ирскиот Шамрок. Двете екипи играат со полна пареа во своите домашни првенства, а Бран се бори и за врвот на табелата. Гостите беа фантастични на почетокот на сезоната, но потоа како да навлегоа во криза. Како сега што стојат работите, Шамрок ќе го заврши првенството на второто место, бидејќи Дандалк има ја презеде лидерската позиција. Овде очекуваме доминација на домаќинот и типуваме 1&T12+ во William Hill со коефициент од 1.56.

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Регистрирај се во William Hill

Мадагаскар – Тунис – 2 @ 1.82 во Bet365

Мадагаскар е вистинска сензација во Афричкиот куп на нации. Оваа селекција ги надмина сите очекувања и стигна до ¼ финале. Најголем дел од играчите на оваа репрезентација играат во Франција, што значи и не се толку аматери. Тунис во претходниот наптревар ја победи Гана. Во тој натпревар регуларните 90 минути не донесоа победник, но преку пеналите Тунис стигна до ¼ финалето. Наш предлог за овој дуел е 2ка со коефициент од 1.82 во Bet365.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.88

Be the first to comment

Leave a Reply