Што се уплаќа денес? (11.07.2019)

што се уплаќа денес

За денес во оваа категорија ќе ви претставиме натпревар со супер коефициент и интересен распоред на уплатата.

Вентспилс – Теута – 1 @ 1.72

Вкупната уплта на овој натпревар изнесува 7.248 евра. За победа на Вентспилс уплатени се 6.784 евра, за реми 145 евра, додека останатите 319 евра се уплатени за победа на гостите.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Регистрирај се во William Hill

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Be the first to comment

Leave a Reply