Специјал тикет за натпреварот Бразил – Перу

специјал тикет

Денес од 22:00 е закажано финалето во Копа Америка каде што силата ќе ја мерат селекциите на Бразил и Перу.

Бразил сосема заслужено се најде во финалето, бидејќи од самиот почеток беше најголем фаворит за титула, а прикажа и одлични игри. Од друга страна на Перу „им се наредија коцките“, па со малку повеќе среќа се најдоа во овој дел.

Ова ќе биде доста интересен натпревар, а поради тоа ние решивме да составиме специјал тикет во Bet365 со повеќе типови само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 9, а нашиот избор е:

  • 1/1
  • ГГ
  • Жезус постигнува гол

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*