Тикет на денот (понеделник, 08.07.2019)

тикет на денот

Денес немаме многу избор бидејќи не очекува почетокот на европските квалификации, па затоа ќе изиграме само тоа што е понудено.

Елфсборг – Хелсингборг – 1 @ 1.90 во 1xBet

Лош старт за двете екипи во оваа сезона во која имаа големи амбиции. Гостите минатата недела после паузата ја прекинаа серијата од девет натпревари без победа така што славеа на натпревар против Еребро и тоа како гости. Меѓутоа, нивниот пласман се уште не ги задоволува, бидејќи се наоѓаат веднаш над критичната зона. Елфсборг е нешто подобар и се наоѓа на средината на табелата, а одлични партии прикажува на својот домашен терен. За овој дуел предлагаме 1 со коефициент од 1.90 во 1xBet.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Хафнарфјордур – Викингур – ГГ3+ @ 1.90 во Bet365

Последниот натпревар од 12-то коло ќе се игра помеѓу екипите на Хафнарфјордур и Викингур. Домаќинот е подобро пласиран после првиот дел од првенството и се наоѓа на 7-то место со 13 бода, но е во мала криза, бидејќи е без победа на последните 5 кола. Гостите се во долниот дел на табелата и се наоѓаат на 10-та позиција, но формата им е значително поправена во последно време. Овде решивме да типуваме на голови, а нашиот предлог е ГГ3+ во Bet365 со коефициент од 1.90.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 3.61

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*