Тикет на денот (вторник, 11.06.2019)

тикет на денот

Пред нас е последниот ден од првиот дел на квалификациите за Еуро 2020. После вешерапните натпревари, фудбалерите конечно ќе заминат на одмор.

Русија – Кипар – 1/1 @ 1.83 во 1xBet

Сан Марино не е воопшто репер, но Русија стварно моќно изгледаше во тој натпревар каде што постигна девет гола. Тие започнаа со пораз во Белгија, па им предстои борба за втората позиција во групата. Најголеми конкуренти на Русите им се Шкотска, но тие направија кикс против Казахстан, па тоа им дава надеж. Овде типуваме 1/1 со коефициент од 1.83 во 1xBet.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Андора – Франција – Т24+ @ 1.71 во William Hill

Понижени се светските прваци на гостувањето во Коња каде што Турција ги победи со 2-0. Сега се втори на табелата, а победникот на последниот Мундијал не заслужува таква позиција. Сега заминуваат кај соседите Андора и би требало да се оправдаат за тој кикс. Според нас домаќините се без шанси за овој натпревар, па затоа типуваме Т24+. Коефициентот за тоа во William Hill изнесува 1.71.

*МОДЕРНА ОБЛОЖУВАЛНИЦА СО ОДЛИЧНИ БОНУСИ*

Регистрирај се во William Hill

Грција – Ерменија – 1 @ 1.50 во Bet365

Некогашните прваци на Европа никако да завршат на солидна позиција и да одат на големо натпреварување. Го пропуштија Мундијалот,европското, а беа неуспешни и во Лигата на нации. Ниту сега не започнаа добро. Во гости го победија Лихтенштајн, ремизираа со Босна, а пред три дена изгубија убедливо во Атина од Италија. Ерменците немаат големи амбиции за овој натпревар, па затоа предност даваме на Грците. Наш предлог е 1 во Bet365 со коефициент од 1.50.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО Bet365: 4.69

Be the first to comment

Leave a Reply