Специјал тикет за натпреварот Македонија – Австрија

специјал тикет

Денес на „менито“ ги имаме натпреварите од квалификациите за Еуро 2020, а нашата репрезентација ќе биде домаќин на селекцијата од Австрија.

Македонците изиграа одличен натпревар против Полска, но сепак на крајот беа поразени со 1-0. Како и да е денес очекуваме максимална доминација на нашите фудбалери, па по тој повод составивме специјал тикет во Bet365.

Вкупниот коефициент е 34, а нашиот избор е:

  • Повеќе голови во второ полувреме
  • Несторовски да постигне гол
  • 1/1

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Be the first to comment

Leave a Reply