Традицијата „вели“ гол-гол, а коефициентот е одличен!

традиција

Денес во 20:45 во рамките на 37-то коло од англискиот чемпионшип се сретнуваат екипите на Нотингем и Астон Вила.

Нотингем се наоѓа на 8-та позиција со вкупно 53 бода кои ги има освоено преку 13 победи, 14 реми и 9 порази.

Астон Вила е нијанса полошо пласирана односно се наоѓа на 10-та позиција со вкупно освоени 51 бод преку 12 победи, 15 реми и 9 порази.

Во последните 7 меѓусебни натпревари кога се сретнале овие екипи, на 6 од нив е виден типот гол-гол, па веруваме дека и денес ќе биде така.

Наш предлог:

Гол-гол @ 1.75 во 1xBet

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Сподели

Be the first to comment

Leave a Reply