ТИП НА ДЕНОТ: (13.03.2019,21:00) БАРСЕЛОНА – ЛИОН

БАРСЕЛОНА НЕМА ДА СЕ „КОЦКА“

Меѓународен, Лига на шампиони, 13.03.2019: Барселона – Лион ТИП 1/1

Резултат: 2-0/5-1

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Барселона и Лион од рамките на најелитното европско натпреварување, Лигата на шампиони. Барселона има големи амбиции за ова натпреварување, а резултатот од првиот дуел не им оди во прилог. Тие овде треба да нападнат уште од првата минута и да создадат предност пред просечниот Лион. Од друга страна гостите со самиот пласман до овој дел се задоволни, па веруваме дека и немаат големи очекувања од овој дуел. Наш предлог е 1/1, а тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.63.

УСПЕШНОСТ МАРТ: 10/12

БАРСЕЛОНА – ЛИОН 1/1
Регистрирај се за Бонус ТУКА
Сподели

Be the first to comment

Leave a Reply