Тикет на денот (среда, 13.03.2019)

тикет на денот

Вчерашниот тикет со одличен кеофициент беше добитен, а денес на програмата ги имаме и двата последни натпревари од 1/8 финалето на ЛШ.

Норвич – Хал – 1 @ 1.64 во 1xBet

Канаринците немаат намера да запрат сега кога се блиску до пласман во Премиер Лига. Норвич врза четири победи во лигата и стигна на лидерската позиција. Во петокот се мачеа против Свонси, но победија Велшаните со 1-0 и запишаа нови три бода. Хал е на 12-та позиција, но од шестопласираниот кој оди во Плејоф ги делат само пет бода. Во саботата разочараа против Нотингем каде што беа проазени со 3-0. Овде домаќинтие се поблиску до победа и типуваме кец. Тоа може да го изиграте во 1xBet со коефициент од 1.64.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

Спартак – Младост – 0-2 @ 2.05 во 10Bet

Лучанците се мајстори за Купот на Србија и минатата сезона играа во финале, а оваа стигнаа до ¼ финалето. И Спартак им свои амбиции, но бидејќи не може да се најде во Плејоф, може преку Купот да направи еден „излет“ во Европа. Претходното лето во квалификациите за ЛЕ играа добро и елиминираа два ривали, а едниот  беше Спарта Прага. Можеби Младост е мал фаворит, но ние предлагаме 0-2 гола. Тоа може да го изиграте во 10Bet со коефициент од 2.05.
Регистрирај се на 10Bet

Колдин – Митиланд – 2&3+ @ 1.39 во Bet365

Во ¼ финалето од данскиот Куп актуелниот шампион гостува кај второлигашот Колдинг. Јасно е кој е фаворит, но често во овие натпреварувања се случуваат сензации. Сепак, гостите имаат желба да освојат двојна круна, а за титула се борат и со Копенхаген. Митиланд е поблиску до победа, а за нашиот предлог 2&3+ во Bet365 ќе си добиете коефициент од 1.39.

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ ВО BET365: 4.67

Сподели

Be the first to comment

Leave a Reply