Што се уплаќа денес? (13.03.2019)

што се уплаќа денес

И по кој знае кој пат вчера бевме добитни во оваа категорија, па се надеваме дека и денес продолжува нашата победничка серија.

ВБА – Свонси – 1 @ 1.88

Вкупната уплата на овој натпревар изнесува 27.137 евра. За победа на ВБА уплатени се 17.574 евра, за реми 3.715 евра, додека за победа на Свонси уплатата изнесува 5.847 евра.

*Одлична можност за нов почеток*

ЕКСКЛУЗИВНО: Регистрирај се во 1XBET  денес и добиј 100 евра бонус

*ИГРАЈ ВО НАЈДОБРАТА ОНЛАЈН ОБЛОЖУВАЛНИЦА*

Регистрирај се на Bet365 и добиј одлични коефициенти

Вредностите се засноваат врз информации од 1хBet и се точни за време на пишувањето на овој текст.

Сподели

Be the first to comment

Leave a Reply