ТИП НА ДЕНОТ: (08.01.2019,16:15) КСАНТИ – ОЛИМПИЈАКОС

КСАНТИ Е ВО ЛОША ФОРМА

Грција, Куп Плејоф, 08.01.2019: Ксанти – Олимпијакос ТИП 2

Резултат: 0-0

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Ксанти и Олимпијакос од рамките на плејоф купот во Грција. Домаќините се во исклучително лоша форма и немаат изгледни шанси за да стават крај на таа серија. Се претпоставува дека овој клуб има внатрешни проблеми, а тоа резултираше со шест последователни натпревари без победа. Олимпијакос е апсолутен фаворит во овој дуел и сметаме дека без проблем ќе ја оправдаа улогата која им е доделена. Наш предлог е победа за гостите, а тоа може да го изиграте во Coinbet24 со коефициент од 1.65.

УСПЕШНОСТ ЈАНУАРИ: 4/7

КСАНТИ – ОЛИМПИЈАКОС 2
Регистрирај се за Бонус ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*