ТИП НА ДЕНОТ: (13.12.2018,21:00) ОЛИМПИЈАКОС – МИЛАН

тип на денот

МИЛАН ЗА ПЛАСМАН ВО 1/16 ФИНАЛЕТО

Лига на Европа, 13.12.2018: Олимпијакос – Милан ТИП Х2

Резултат: 3-1

За денешен тип на денот го избравме натпреварот помеѓу Олимпијакос и Милан од последното коло на Лига Европа. На Олимпијакос им треба победа за да го продолжат ова натпреварувње и на пролет, но да бидеме реални тоа ќе биде тешко против Милан. Миланезите играат со полна пареа и конечно може да се каже дека малку од малку им тргна нив. Тоа што им одговара и реми е голема предност, па затоа очекуваме да се борат цели 90 минути. Наш предлог е двојна шанса Х2, а тоа може да го изиграте во Coinbet24 со коефициент од 1.44.

УСПЕШНОСТ ДЕКЕМВРИ: 7/12

ОЛИМПИЈАКОС – МИЛАН Х2
Регистрирај се за Бонус ТУКА

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*