Тикет на денот (четврток, 13.09.2018)

тикет на денот

За денес исто така имаме слаба понуда, па поради тоа се соочивме со поголем проблем при составувањето на тикетот.

ХЈК – Мариенхам – 0-2 @ 2.47 во Coinbet24

ХЈК е убедливо на првата позиција со седум бода предност пред второпласираниот Рованиеми. Во овој дуел се соочува со Мариенхам кој има очајна потреба од бодови бидејќи опстанокот им виси на конец. Со оглед на тоа што ХЈК има убедлива предност, сметаме дека нема да притискаат целосно, па затоа очекуваме мал број на голови.

Регистрирај се на Coinbet24

Ле Ман – Турс – 1 @ 1.90 во Bet365

Тимот на францускиот Ле Ман оваа сезона е во одлична форма и откако е започнато првенството досега нема претрпено пораз, односно учинокот им е 3-3-0. Од друга страна Турс исто така нема пораз, но има послаб учинок бидејќи има на повеќе натпревари ремизирано. Ле Ман е фаворит во овој дуел и сметаме дека ќе издвои победа.

Регистрирај се на Bet365

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 4.69

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*