Тикет на денот (понеделник, 02.07.2018)

тикет на денот

Денес продолжуваат 1/8 финалните натпревари од Мундијалот, а тоа е доволно за да составиме тикет.

Бразил – Мексико – 1/1 @ 2.35 во 1xBet

Бразилците на овој Мундијал не се воопшто супериорни како што очекувше фудбалскиот свет. Во 1/8 финалето се пласираа со две победи и едно реми и се уште се фаворити за освојување на пехарот. Од друга страна Мексико направи сензација против Германија, а во последниот натпревар против Шведска загуби со убедливи 3-0. Сметаме дека Мундијалот за Мексиканците завршува тука и типуваме дека Бразил ќе го реши натпреварот уште во првото полувреме.

Регистрирај се на 1XBET

Белгија – Јапонија – 1/1 @ 2.00 во Coinbet24

Белгија многу експерти ја викаа фаворит од сенка на овој Мундијал. Во групната фаза прикажа одлична игра и докажа дека има квалитет за голем успех на ова Светско првенство. Јапонците благодарение на математика се пласираа со една победа, едно реми и еден пораз. За нив и 1/8 финалето е голем успех. Очекуваме од Белгијците да нападнат уште од прва минута и да го решат натпреварот во првото полувреме.

Регистрирај се на Coinbet24

ВКУПНО КОЕФИЦИЕНТ ЗА ОВОЈ ТИКЕТ: 4.7

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*