Мајстор на денот! (фото)

мајстор

Втората фаза од Светското првенство започна, а веќе во првиот 1/8 финален натпревар го имаме мајсторот на денот.

Имено, играчот го избрал дуелот помеѓу Франција – Аргентина и го типувал 7+. Голот во касните 90-ти минути кој го постигна Агуеро го усреќи овој играч. Засега не ни е позната добивката, но колку и да се, мајсторски се изиграни и за убаво да се трошат.

Депозирај во 1хBet со Skrill или Neteller и освој вредни награди!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*