Кладење.мк со видео анализа за натпреварите од Мундијалот! (30.06.2018)

видео анализа

Денес ги имаме првите натпревари од 1/8 финалето од Светското првенство 2018 кое се одржува во Русија.

Јовица на малку поразличен и поинтересен начин ги анализира натпреварите и ви помага при изборот на типови.

На дневното „мени“ денес ги имаме дуелите помеѓу:

Франција – Аргентина 

Уругвај – Португалија

Погледнете:

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*