Повторно активна понудата за ЛШ и ЛЕ од 10Bet!

10Bet

Денес и утре се играат полуфиналните натпревари од Лигата на шампиони. По тој повод обложувалницата на 10Bet реши да ги изненади своите корисници со рефундирање на средствата доколку натпреварот заврши нерешено.

Се што треба да направите е:

  1. Креирајте го вашиот акаунт ТУКА
  2. Изиграјте натпревар од ЛШ и ЛЕ на играта „Стрелец“, „Прв стрелец“ и „Точен резултат“
    Ако го промашите облогот, а натпреварот заврши НЕРЕШЕНО, парите ќе ви бидат вратени!
  3. Исто така, кога ќе се регистрирате ако го внесете промо кодот FD200 ќе си добиете и 50% бонус до 200 евра на вашата прва уплата.

Регистрирај се на 10Bet
Услови и права користење

  • Понудата е валидна само еднаш за еден корисник
  • Квалификувани се игрите Exact Score, Goalscorer – First, Goalscorer – Last, Goalscorer – Anytime.
  • Најголемиот износ што може да го добиете како повраток е 10 евра.

Регистрирај се на 10Bet

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*