Започна добитната серија: Тимот на Кладење.мк повторно добитен!

тикет на денот добитен

Вчера се доигруваа натпреварите во рамките на 5-то коло од групната фаза на ЛШ. По тој повод тимот на кладење.мк имаше за задача да ги избере најсигурните натпревари и да ви ги претстави како тикет на денот.

За среќа испаднаа добитни, втор пат по ред. Погодивме тикет на денот во вторникот, анализата за ЛШ исто така беше успешна, па се случи да не посака среќа и вчера. Вчерашниот тикет беше составен од два натпревари на ЛШ и еден натпревар, односно финалето на Копа Либертадорес. Двата натпревари, односно Спортинг и Челзи издвоија убедлива победа уште во првото полувреме, а со помали потешкотии односно во касните 80-ти минути постигна гол и Гремио.

Во прилог тикетот на денот:

добитни

Исто така добитна беше и анализата направена за финалето на Копа Либертадорес, а таа може да ја погледнете ТУКА!

НАПОМЕНА:

Доколку не се сложувате со нашите избрани натпревари, на нашата страна има категорија ТИПОВИ, а таму може да го напишете и вие вашето мислење за одреден натпревар. Ќе ни биде многу драго доколку и вие станете дел од нашиот тим. ЗА ДА КРЕИРАТЕ ТИП: ТУКА!

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*