Промоција на betway – Двојна добивка на Вимблдон

Вимблдон започнува во понеделник, 3ти јули 2017, а betway ви нуди одлична можност да заработите дополнителна сума на сите облози направени на натпреварите во машка и женска конкуренција за време на турнирот.

Обложете се на победник на било кој сингл натпревар од машка или женска конкуренција на Вимблдон и доколку тенисерот на кој што сте се обложиле да победи го загуби првиот сет, меѓутоа го добие натпреварот, betway ќе ви ја дуплира добивката во вид на бесплатен облог во износ до £/€/$25.

За да се квалификувате за бонусот треба да ги исполните следните услови:

  • Минимален влог: £/€/$5
  • Максимален бесплатен облог: £/€/$25
  • Важи за поединечни облози направени пред почетокот на натпреварот на betway, во сингл во машка и женска конкуренција на Вимблдон,
  • Важи само за облозите на пазарот победник на натпреварот
  • Не важи за квалификациите
  • Еден бонус по корисник – највисокиот износ.
  • Бесплатниот облог ќе ја дуплира добивката, не и влогот
  • Промоцијата важи до 16ти јули 2017 година
  • Бесплатниот облог може да го искористите во рок од 7 дена по добивањето

Добиј го бонусот

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*