Специјал тикет за натпреварот Португалија – Франција

Вечер од 21:00 во рамките на ЕУРО 2024 ќе имаме можност да погледнеме уште еден натпревар помеѓу две квалитетни селекции, поточно во тој термин ќе се сретнат Португалија и Франција.

Овие две селекции имаат супер резултати зад себе и може да кажеме дека сосема заслужено се наоѓаат во овој дел од турнирот, а очекуваме да ни прикажат интересен и возбудлив натпревар.

Ние за вас решивме да ви составиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 5.50, а нашиот избор е:

  • Роналдо и Мбапе да имаат по најмалку два удари во рамките на голот
  • Повеќе од 8.5 корнери
  • Повеќе од 8.5 удари во рамките на голот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*