Панче Ќумбев типува за ЕУРО 2024! (02.07.2024)

И ова издание од ЕУРО 2024 заедно со нас ќе биде македонската фудбалска легенда, Панче Ќумбев кој ќе ни дава предлог типови и анализи за натпреварите од Европското првенство во Германија.

За денес ова се неговите анализи и предлог типови.

Романија – Холандија – 2&2+ @ 1.74 во Mozzart

Холандија е фаворит во овој дуел и има поквалитетен ростер на играчи. Романија е за класа послаба, но видовме дека на ова Еуро секој секого може да изненади. Сепак лалињата ги гледам како победници со најмалку два гола во мрежата на Романија. Коефициентот за 2&2+ во Mozzart изнесува 1.74.

Австрија – Турција – 1 @ 2.05 во Bet365

Колку и да сакам да помине Турција овде ќе им биде многу тешко. За мене Австрија е најпријатното изненадување на ова Еуро и верувам во нивна победа. Турците се истрошија во дуелот со Чешка и за жал добија и непотребни картони кои ќе влијаат на составот. Moј предлог е 1 со квота 2.05 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*