Зголемени квоти за натпреварот Швајцарија – Италија

Денес започнува нокаут фазата од ЕУРО 2024, а во првиот термин од 18:00 часот ќе се сретнат селекциите на Швајцарија и Италија

Швајцарија групната фаза ја заврши на 2-то место со 5 освоени бода и учинок од една победа и две реми, додека нивниот противник, селекцијата на Италија со гол во судиското продолжение ремизираше против Хрватска и исто така заврши на втората позиција.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови за овој натпревар и тоа:

  • Емболо да постигне гол со глава коефициент 15 зголемен на 17
  • Скамака да постигне прв погодок коефициент 7.00 зголемен на 8.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*