Специјал тикет за натпреварот Шкотска – Унгарија

Денес започнува третото коло од ЕУРО 2024, а во првиот термин од 15:00 часот ќе се сретнат селекциите на Шкотска и Унгарија.

Шкотите во првите два натпревари остварија едно реми и еден пораз додека Унгарците во истиот временски период запишаа два порази, па за нив може да кажеме дека ги видовме во многу лошо издание на овој турнир.

На овој дуел немаме фаворит, а искрено очекуваме возбудлив и неизвесен натпревар, па затоа ви претставуваме специјал тикет во Bet365.

Вкупниот коефициент е 7.50, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе погодоци во второ полувреме
  • Х во прво полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*