Натпревар со драстичен пад на коефициентот (23.06.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од аргентинската Примера национал лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 20:00 се сретнуваат екипите на Расинг Кордоба и Гилермо Браун. Домаќините во последните пет натпревари запишаа една победа, две реми и два порази, додека гостите во истиот временски период остварија идентичен учинок.

Расинг Кордоба – Гилермо Браун – 1 @ 1.81 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Расинг Кордоба беше 2.25, а во моментов бележи пад од скоро 20% и се плаќа со квота 1.81 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*