Панче Ќумбев типува за ЕУРО 2024! (21.06.2024)

И ова издание од ЕУРО 2024 заедно со нас ќе биде македонската фудбалска легенда, Панче Ќумбев кој ќе ни дава предлог типови и анализи за натпреварите од Европското првенство во Германија.

За денес ова се неговите анализи и предлог типови.

Словачка-Украина – X2 & 2+ @ 1.77 во Mozzart

Украинците се во незавидна ситуација и мораат да одат на три бода. Одиграа слаб натпревар против Романија и овде ќе мораат да се вадат. Од друга страна Словачка го направи најголемото изненадување на овој турнир и секако самодовербата им е на највисоко можно ниво. Меѓутоа предност давам мала на Украинците со X2 и најмалку 2 гола на натпреварот. Коефициентот за тоа е Х2&2+ со квота 1.77 во Mozzart.

Полска – Австрија – ГГ @ 1.75 во 22Bet

Ова е натпревар на два тима кој што мораат да победат доколку сакаат да бидат во игра и во последното коло. Затоа очекувам да гледаме добар фудбал и да има најмалку по еден гол на двете страни. Типуваме ГГ со квота 1.75 во 22Bet.

Холандија – Франција – ГГ3+ @ 2.40 во Bet365

Борба за првото место во групата,дуел на две одлични репрезентации.Холандија игра добро,допадливо и офанзивно.Од друга страна Франција ни остана должна во првиот натпревар и одигра просечно.Мислам дека ќе видиме најмалку три гола на двете страни и затоа ГГ3+ со квота 2.40 во Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*