Натпревар со драстичен пад на коефициентот (21.06.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од ЕУРО 2024 кој бележи голем пад на коефициентот.

Од 21:00 се сретнуваат селекциите на Холандија и Франција. Во последните пет натпревари Холандија запиша четири победи и еден пораз, додека Франција во истиот временски период оствари три победи, едно реми и еден пораз.

Холандија – Франција – 1 @ 3.50 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Холандија беше 4.50, а во моментов бележи пад од скоро 22% и се плаќа со квота 3.50 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*