Специјал тикет за натпреварот Шпанија – Италија

Денес од 21:00 часот во рамките на ЕУРО 2024 ќе имаме можност да погледнеме интересен дерби натпревар каде што ќе се сретнат селекциите на Шпанија и Италија.

Овде и двете репрезентации влегуваат со одлично расположение бидејќи во првото коло од ЕУРО запишаа победа и водат со по три бода.

Сепак, ние очекуваме интересен и возбудлив дуел, па затоа и ви претставуваме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 5.50, a нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • Повеќе од 8.5 корнери на натпреварот
  • Повеќе од 6.5 удари во рамките на голот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*