Панче Ќумбев типува за ЕУРО 2024! (20.06.2024)

И ова издание од ЕУРО 2024 заедно со нас ќе биде македонската фудбалска легенда, Панче Ќумбев кој ќе ни дава предлог типови и анализи за натпреварите од Европското првенство во Германија.

За денес ова се неговите анализи и предлог типови.

Словенија – Србија – 3+ @ 2.00 во Mozzart

Да се биде или не за Србите. Секогаш со големи очекувања и скоро секогаш разочаруваат. Словенија од друга страна одигра одличен натпревар со Данска и за мене се најпријатно изненадување. Овде очекувам многу голови и затоа 3+ со квота 2.00 во Mozzart.

Данска – Англија – ГГ3+ @ 2.90 во 22Bet.

Овде очекувам одличен натпревар. Двете репрезентации играат офанзивен фудбал и затоа ГГ3+ со квота 2.90 во 22Bet.

Шпанија – Италија – ГГ @ 1.95 во Bet365

Дерби на колото. Двете репрезентации имаат по три бода и очекувам да влезат растеретено овде на овој натпревар. Според имињата во двете селекции може Шпанија е фаворит но очекувам најмалку по еден гол на двете страни. Kоефициентот за ГГ во Bet365 изнесува 1.95.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*