Зголемени квоти за натпреварот Австрија – Франција

Денес во последниот термин за ЕУРО 2024, поточно од 21:00 часот ќе сретнат селекциите на Австрија и Франција.

Австрија во последните пет натпревари забележа четири победи и едно реми, па на овој натпревар влегуваат со одлично расположение и форма. Франција пак во истиот временски период запиша две победи, две реми и еден пораз, но и покрај тоа тие ја имаат улогата на фаворити на овој дуел.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Мбапе да постигне гол со глава коефициент 23 зголемен на 26
  • Мбапе да постигне гол надвор од 16-тник коефициент 19 зголемен на 21

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*