Специјал тикет за натпреварот Словенија – Данска

Денес од 18:00 во рамките на ЕУРО 2024 ќе се сретнат селекциите на Словенија и Данска.

Словенците на овој натпревар влегуваат како аутсајдери, додека улогата на фаворит ја имаат момците од Данска.

Словенија во последните пет натпревари запиша три победи и две реми, додека Данска во последните пет натпревари запиша три победи, едно реми и еден пораз.

Сепак овде очекуваме интересен и возбудлив натпревар, па затоа решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој дуел.

Вкупниот коефициент е 4.33, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Х во првите 10 минути од натпреварот
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*