Топ 5 фаворити за најдобaр стрелец на ЕУРО 2024

Започнува новото издание на ЕУРО 2024 и центарот на вниманието во наредниот еден месец ќе биде токму на овие натпревари.

Вчера ви ги претставивме фаворитите за титула на ова натпреварување, а денес ги издвојуваме најголемите пет фаворити за најдобри стрелци на ЕУРО 2024 според најдобрата онлајн обложувалница, Bet365.

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Прв фаворит за најдобар стрелец е Килијан Мбапе со квота 5.50, втор е Хари Кејн со квота 6.50.

Третото место е резервирано за Кристиано Роналдо со квота 13, а коефициент 17 е понуден за Лукаку.

Петтото место е за Белингам и за него коефициентот изнесува 26.

Целосната понуда можете да ја погледнете на сајтот на Bet365.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*