Натпревар со драстичен пад на коефициентот (15.06.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од кинеската Супер лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 13:35 се сретнуваат екипите на Жежианг и Чангчун Јатаи. Домаќините во последните пет натпревари запишаа три победи и два порази, додека Чангчун во истиот временски период запиша две победи, две реми и еден пораз.

Жежианг – Чангчун Јатаи – 1 @ 1.48 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Жежианг беше 1.80, а во моментов бележи пад од скоро 18% и се плаќа со квота 1.48 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*