Зголемени квоти за натпреварот Унгарија – Швајцарија

Денес во првиот термин за ЕУРО од 15:00 часот ќе се сретнат селекциите на Унгарија и Швајцарија.

И двете селекции на овој турнир влегуваат со големи амбиции. Домаќините се во одлична форма и на последните пет натпревари запишаа четири победи и еден пораз, додека Швајцарија во истиот временски период запиша две победи, две реми и еден пораз.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Џака да постигне погодок надвор од 16-тник коефициент 8.50 зголемен на 9.50
  • Доминик Собослаи прв да постигне погодок коефициент 9 зголемен на 10

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*