Специјал тикет за натпреварот Еспањол – Спортинг Хихон

Денес од 21:00 ќе се игра другиот ½ финален натпревар од плеј офот за пласман во шпанската елита, а во него ќе се сретнат екипите на Еспањол и Спортинг Хихон.

Еспањол во првиот дуел стекна минимална предност од 1-0, па на овој натпревар влегуваат со поголеми шанси за пласман во финалето, но тоа дефинитивно не значи дека Спортинг Хихон лесно ќе се предадат.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 6.50, а нашиот избор е:

  • Х во прво полувреме
  • ГГ
  • Повеќе од 7.5 корнери на натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*