Натпревар со драстичен пад на коефициентот (12.06.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од чешката ЦФЛ лига – плеј оф кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 18:00 се сретнуваат екипите на Велвари и Славиа Прага Б. Домаќините во последните пет натпревари запишаа три победи, едно реми и еден пораз, додека гостите во истиот временски период остварија четири победи и едно реми.

Велвари – Славиа Прага Б – 2 @ 1.56 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Славиа Прага Б беше 2.22, а во моментов бележи пад од скоро 30% и се плаќа со квота 1.56 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*