Специјал тикет за натпреварот Чешка – Македонија

Денес од 18:00 се сретнуваат селекциите на Чешка и Македонија во рамките на пријателските натпревари.

Чешка во последните пет натпревари запиша четири победи и едно реми, додека Македонија во истиот временски период оствари две реми и три порази.

Овде Чешка е фаворит, но ние веруваме дека Македонија нема лесно да се предадат и дека ќе се борат до самиот крај.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 7.00, а нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе од 7.5 корнери
  • Повеќе картони да добија селекцијата на Македонија

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*