Bet Builder: Фантастична опција во Bet365 за ЕУРО 2024

Онлајн обложувањето често вметнува многу иновации, а овој пат ние решивме да ви ја претставиме Bet Builder опцијата во Bet365.

Bet Builder е популарна опција за обложување во Bet365, која им овозможува на корисниците да создадат тикет со повеќе типови од еден натпревар. Ова е особено популарно во спортовите како фудбал, каде што може да се комбинираат повеќе видови облози во еден тикет.

Како функционира Bet Builder?

Избор на дуел: Прво треба да изберете спорт и конкретен настан (на пример, фудбалски натпревар од ЕУРО 2024) каде што сакате да ја користите Bet Builder опцијата.

Додавање на типови: Потоа, можете да избирате различни видови облози за истиот настан.

На пример, во фудбалски натпревар можете да се обложите на:

 • Краен резултат (победник)
 • Број на голови
 • Играч да постигне гол
 • Број на жолти картони
 • Број на корнери

  На овој начин вие за еден натпревар можете да изиграте повеќе типови и да  добиете огромен коефициент.

  Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

  Be the first to comment

  Leave a Reply

  Your email address will not be published.


  *