Натпревар со драстичен пад на коефициентот (10.06.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од чилеанската Примера Б кој бележи пад на коефициентот за победа на гостите.

Од 21:30 се сретнуваат екипите на С. Морнинг и Реколета. Домаќините во последните пет натпревари запишаа една победа, три реми и еден пораз, додека Реколета во истиот временски период оствари две победи, едно реми и два порази.

С. Морнинг – Реколета – 2 @ 3.06 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Реколета беше 3.80, а во моментов бележи пад од скоро 19% и се плаќа со квота 3.06 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*