Зголемени квоти за натпреварот Холандија – Канада

Денес од 20:45 во пријателски натпревар ќе се сретнат селекциите на Холандија и Канада.

Холандија во последните пет натпревари оствари учинок од четири победи и еден пораз, додека Канада во истиот временски период запиша две победи и три порази.

Холандија е голем фаворит бидејќи во своите редови има квалитетни играчи, но веруваме дека и Канада нема лесно да се предаде и ќе пружи отпор.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени бонус квоти за два типови и тоа:

  • Гакпо да постигне прв погодок коефициент 4.75 зголемен на 5.50
  • 3-1 точен резултат коефициент 11 зголемен на 12

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*