Зголемени квоти за натпреварот Австрија – Србија

Денес од 20:45 во рамките на контролните пријателски интернационални дуели ќе се сретнат екипите на Австрија и Србија.

Овие две селекции играат солидно, но посебно тоа важи за селекцијата на Австрија која нема пораз во последните пет натпревари.

Србија имаше неколку киксови, но во последниот натпревар против Кипар запишаа победа со минимален резултат 0-1.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Австрија да победи во двете полувремиња коефициент 7.00 зголемен на 8.00
  • Србија да победи без да прими гол коефициент 6.00 зголемен на 6.50

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*