Зголемени квоти за натпреварот Шкотска – Гибралтар

Денес од 18:00 часот во рамките на пријателските натпревари ќе се сретнат селекциите на Шкотска и Гибралтар.

Шкотска во последните пет натпревари немаат победа, поточно запишаа две реми и три порази, додека Гибралтар има 100% негативен учинок и има запишано пет порази во истиот временски период.

Најдобрата онлајн обложувалница, Bet365, за овој натпревар ни претстави зголемени – бонус квоти за два типови и тоа:

  • Мк Томинај да постигне прв погодок коефициент 5.00 зголемен на 5.50
  • 5-0 точен резултат коефициент 7.00 зголемен на 8.00

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*