Натпревар со драстичен пад на коефициентот (03.06.2024)

Пад на коефициенти
Пад на коефициенти

Денес во рамките на оваа категорија ќе ви претставиме натпревар од аргентинската Примера Национал лига кој бележи пад на коефициентот за победа на домаќините.

Од 22:35 се сретнуваат екипите на Атлетико Атланта и Дефензор Јунидос. Атлетико Атланта во последните пет натпревари запиша три победи и два порази, додека Дефензор Јунидос во истиот временски период оствари три реми и два порази.

Атлетико Атланда – Дефензор Јунидос – 1 @ 1.80 во 22Bet

Почетната вредност за победа на Атлетико Атланта беше 2.05, а во моментов бележи пад о скоро 13% и се плаќа со квота 1.80 во 22Bet.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*