Специјал тикет за натпреварот Аталанта – Фиорентина

Денес од 18:00 часот ќе се изигра последниот натпревар од италијанската Серија А каде што ќе се сретнат екипите на Аталанта и Фиорентина.

Овој натпревар требаше регуларно да се изигра во 29-то коло, но поради оправдани причини тој беше преместен.

Аталанта може да стигне една позиција погоре, поточно на број 3, но Фиорентина нема повеќе потреба од бодови бидејќи тие се на осмата позиција на табелата и не можат ниту горе, а ниту долу.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 7.50, a нашиот избор е:

  • ГГ
  • Повеќе погодоци во второ полувреме
  • Х во првите 10 минути од натпреварот

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*