Специјал тикет за финалето од Лига на шампиони

Денес се игра последниот натпревар од најелитното фудбалско натпреварување Лига на шампиони.

Во овој финален дуел ќе се сретнат екипите на Борусија Дортмунд и Реал Мадрид. Дортмунд е едно големо изненадување, но сепак заслужено се најдоа во овој дел од овој елитен турнир.

Реал Мадрид пак секогаш има амбиции за титула, па за нив тоа и не е толку чудно.

Ние за вас решивме да ви претставиме специјал тикет во Bet365, поточно тикет со повеќе типови и тоа само за овој натпревар.

Вкупниот коефициент е 9.00, а нашиот избор е:

  • Повеќе од 3.5 погодоци на натпреварот
  • Повеќе од 10.5 удари во рамките на голот
  • Повеќе погодоци во второ полувреме

НАПОМЕНА:

Доколку се уште немате сметка во Bet365, тоа може да го направите ТУКА и да си добиете 25 евра во форма на бесплатни средства за обложување без никакви услови за повлекување.

Be the first to comment

Leave a Reply

Your email address will not be published.


*